BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ SUSIRINKIMAS

2018 m. birželio 21 d.  18 val. aktų salėje vyks būsimųjų pirmokų tėvelių susirinkimas. Kviečiame dalyvauti.

Pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ IV (nacionalinis) etapas

Gegužės 24 d. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje įvyko tradicinis saugiam eismui skirtas renginys – pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ IV (nacionalinis) etapas. Jame varžėsi 18 geriausiai III (regioniniame) etape pasirodžiusių komandų. Mokiniai turėjo įveikti kelių eismo užduotis, atsakyti į protų mūšio klausimus, pastebėti ir nurodyti vaizdo užduotyje užfiksuotus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Mokiniai demonstravo ne tik teorines, bet ir praktines žinias. Jie turėjo pereiti gatvę nereguliuojamoje perėjoje, šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje bei pademonstruoti, kaip teisingai naudoti atšvaitus.

Geriausiai visas užduotis įveikė ir prizines vietas užėmė:

1. Varėnos „Ryto“ progimnazija;

2. Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla;

3. Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla.

Sveikiname mūsų mokyklos komandą