Meninio skaitymo šventė – konkursas

2018 m. vasario 15 d. progimnazijoje vyko meninio skaitymo šventė – konkursas, skirtas Valstybės 100-mečiui pažymėti. Gražiausias eiles progimnazijos mokiniai skyrė Lietuvai, akyse švytėjo džiaugsmas ir pasididžiavimas savo gimtuoju kraštu.

Užgavėnės mokykloje

2018 m. vasario 13 d. pradinių klasių mokiniai, pasipuošę kaukėmis, išskubėjo į kiemą švęsti Užgavėnių. Vaikai dideliu ratu apjuosė sukrautą laužą, žaidė, šoko, dainavo žiemą varančias dainas, kurios labai nepatiko Lašininiui. Jis stengėsi susirinkusią publiką įtikinti, kad reikia valgyti daug lašinių, gulėti ant pečiaus, vargo neturėti ir žiemos nevaryti. Su tokiomis Lašininio kalbomis nesutiko Kanapinis. Kad ir būdamas liesas, jis nepabūgo ir stojo į kovą. Pradinukai šūksniais ir plojimais palaikė Kanapinį. Mažiesiems labai patiko stebėti 8a klasės mokinių Roko Alekšiūno ir Mariaus Miškinio kautynes. Kanapinis, laimėjęs kovą su žiemos užtarėju Lašininiu, atnešė Morę prie laužo ir ją sudegino. Vaikai toliau žaidė, džiūgavo, voliojosi sniege. Vėliau linksmi grįžo į klases valgyti blynų.

4a klasės mokytoja Rima Žukienė