Tarptautinė verslumo savaitė 2010

Šių metų lapkričio 17 dieną mūsų mokykloje vyko renginys Tarptautinei verslumo savaitei 2010 paminėti. Renginį organizavo Varėnos rajono ekonomikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Asta Kašėtienė ir Varėnos „Ryto“ vidurinės mokyklos mokinių mokomoji bendrovė „Smile“. Šventėje dalyvavo 7 komandos iš Varėnos rajono ir Alytaus miesto. Komandas vertino komisija, kurią sudarė: Raida Budrikienė UAB „Tandemus“ direktorė, Linas Plytnikas „Swedbank" AB Alytaus filialo valdytojo pavaduotojas, Rima Svirskienė Varėnos švietimo centro metodininkė, Jolanta Sabaitienė Varėnos „Ryto“ vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja.

Šventės metu komandos varžėsi tarpusavyje atlikdamos užduotis. Joms teko prisistatyti, kurti reklamą, spręsti testą, prekiauti ir patiems išbandyti gamybos modeliavimą. Geriausiai prekiauti sekėsi Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos komandai, kuri prekiavo rankų darbo aksesuarais. Ši komanda už gerą rezultatą buvo apdovanota Lietuvos Jaunųjų Socialdemokratų Varėnos skyriaus įsteigtu tortu. Trečiąją vietą laimėjo ta pati komanda, kuriai prizus įsteigė „Swedbank“ AB, antrąją vietą užėmė Alytaus Jotvingių gimnazija, kurią apdovanojo Ivančiko IĮ „Žaibas“, o pirmąją vietą laimėjo Varėnos „Ryto“ vidurinės mokyklos komanda, kuriai prizus įsteigė UAB „Tandemus“. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti „Swedbank“ AB  atminimo dovanėlėmis.