Padėkos ir nominacijų vakaras

Jaukų ir gaivų ketvirtadienio vakarą progimnazijoje įvyko padėkos ir nominacijų vakaras. Skirtas mokyklą paliekantiems aštuntokams. Gausiai susirinkusius renginio svečius: tėvelius, mokytojus, mokinius, sveikino mokyklos direktorius Rimas Vasiliauskas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Sabaitienė, teatro būrelio mokytoja Tatjana Žilinskienė. „Visą laiką norėjome, kad mūsų mokyklos mokiniai laikytų save vertingais, gal kartais per aukštai pakeldavome kartelę, per daug reikalavome, tačiau visada leidome savo mokiniams suprasti, kad jie turi rizikuoti būti pačiais savimi, klysti ir taisyti klaidas: čia ir dabar. Stengėmės  išmokyti savarankiškai mąstyti, ir tuo pačiu metu kurti tokią aplinką, kuri būtų saugi, prasminga ir tolerantiška. Šiandieną džiaugiamės matydami jus visus su viltimi, energija, ir jaunatvišku maksimalizmu paliekant progimnaziją. Suprantame, kad esate atviri pokyčiams“ – kalbėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Sabaitienė.Renginį vedė aštuntokai Goda Tarailytė ir Augustinas Galinas. Buvo pristatytas aštuntokų teatro būrelio parengtas etiudas, režisierė Tatjana Žilinskienė. Scenoje pasirodė „mokyklos akys ir ausys“- pirmokai, kurie visus metus stebėjo aštuntokus ir parengė dešimt šmaikščių nominacijų. Persirengę šnipų vaikučiais ir padedami mokytojos Gintarės Maslauskienės, bei septintoko Žygimanto Ramaškos, nuoširdžiai jas įteikė aštuntokams. Susirinkusieji į renginį suprato, kad be nominacijų negali likti ir progimnazijos mokytojai. Dešimt nominacijų nukeliavo tiesiai į mokytojų rankas, jas ovacijomis palydėjo renginio svečiai.  Vedantieji Goda ir Augustinas į sceną pakvietė šeštokę Godą Debesiūnaitę, kuri savo dainą skyrė mokytojams. Renginį audringais plojimais užbaigė mokyklos Maišatynės komanda, mokytoja Angelė Malinovskienė. Gražiausias vakaro akimirkas įamžino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Beinaravičienė.

Dabar svetainėje 110 svečių ir narių nėra