• Aktuali informacija
    Ugdymas
  • Aktuali informacija
    Ugdymas

Dzūkų g. 64, LT-65164 Varėna, telefonas (8 310) 52 067, el. paštas ryto.mokykla@varena.lt, mokyklos kodas 190108941

2022-11-24 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena 2023-01-12 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena 2023-04-27 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena

Progimnazijos uniforma

Maloniai kviečiame įsigyti progimnazijos aprangą. Ją rasite internetinėje parduotuvėje https://unicornuniform.lt/varenos-ryto-progimnazija-88

Progimnazijos uniforma

eTwinning programa

eTwinning - tai programa, kuri remia internetinio bendradarbiavimo projektus tarp skirtingų Europos šalių. Vienas iš šios programos uždavinių yra tobulinti mokytojų bei mokinų gebėjimus naudotis IKT ir padaryti tai kasdieninės veiklos dalimi bei skatinti Europos mokyklų bendradarbiavimą  modernioje, internetinėje erdvėje. Suvokdamos jog bendravimas – vienas svarbiausių žmogaus poreikių ir svarbi visaverčio gyvenimo dalis bei teigiamų emocijų šaltinis nusprendėme ir mes įsitraukti į eTwinning projektą. Biblioteka mokyklos ugdyme, kuriame dalyvavo 17 mokyklų, iš skirtingų šalių,  tarp jų ir „Ryto“ vid. m-kla.  Projektas vyko visus šiuos mokslo metus. Mokiniams talkino mokyklos bibliotekininkė Vida Greblikienė ir anglų kalbos mokytoja Edita Taraškevičiūtė-Šokaitienė. Vaikai rinkdavosi mokyklos bibliotekoje keitėsi informacija, nuotraukomis, kūrė pristatymus apie savo mokyklą, rajoną taip tobulindami IKT bei užsienio kalbos įgūdžius. Susipažino su skirtingų šalių kultūra, rašytojų biografijomis bei jų kūriniais. Surengė popietę, mokyklos trečiokams, pristatė mūsų kraštiečio Martyno Vainilaičio svarbiausius gyvenimo faktus, bei jo kūrinius. Mokiniai taip pat patys iliustravo vieną iš M. Vainilaičio kūrinių.

Dalyvavimas tokiuose projektuose padeda mokiniams ir mokytojams ugdyti (-s) kompetencijas ir bendruosius gebėjimus, reikalingus XXI bei skatinti tarptautinį bendradarbiavimą. Tai puikus būdas  mokytojams ir mokiniams efektyviai ir tikslingai taikyti IKT mokymo (-si) procese bei popamokinėje veikloje.

Svetainės informacijos rodyklė

Dabar lankosi