Akcija „Judėjimas sveikatai“

Judėjimas - svarbus ir reikalingas vaikui. Dėl vaikų amžiaus ypatumų, didžiulio jų noro judėti fizinę veiklą būtina organizuoti taip, kad vaikas patirtų judėjimo džiaugsmą. Vaikai judėjimo džiaugsmą gali patirti tik tada, kai judėjimas ne tik nedraudžiamas, neslopinamas, bet skatinamas ir turtinamas sudarant palankias sąlygas pačiam atsirasti ir kurti naujus veiksmus, jų derinius, išmokti naujų efektyvesnių judėjimo ir veikimo būdų, mobilizuoti pastangas ir sėkmingai įveikti naujas kliūtis, patirti naujų įgūdžių.

Gegužės  9 dieną, Varėnos „Ryto“ progimnazijoje prasidėjo akcija „Judėjimas - sveikatai“. Šios akcijos metu mokiniai kartu su mokytojais  bėgo „draugystės  maratoną“, vaišinosi vandeniu.  Pradinių   klasių mokytoja G. Maslauskienė,  mokiniams pravedė pamokėle gamtoje. Mokinius raginome vaikščioti ne tik akcijos metu, bet kiekvieną rytą į mokyklą. Penktadienį vyks bendra rytinė mankšta.

Mokiniai Patirtos teigiamos emocijos padėjo lengviau suprasti sveikatos vertybes, mokinių atsakomybę už jų pačių sveikatą. Patirtas džiaugsmas davė galimybę veikti, daryti taip kaip nori, bet svarbiausia, leido mokiniams būti džiugiems ir laimingiems. Tik džiaugsmas padeda atrasti save, tobulėti ir pajusti laimę.