Koncertas „Stebuklinga saga mamai“

Mielos mamos, tik įsiklausykite, pavasaris skaičiuoja Jūsų valandas, dienas, savaites... Tas pavasariškas gyvenimas veria ir veria dienas, kaip sagas, ant ilgo gyvenimo siūlo.

Ir seikėja  dosniai – įsirpusios vyšnios saldumą, suartos žemės gaivą, paukščio čiulbesį, vakaro tylos skambesį, vaikų krykštavimą, baltą patirties giją, dosnumo delnus, meilę ir kantrybę.

Šį vakarą visus koncertinius numerius, tarsi pamestas  stebuklingas sageles, dovanojame jums, mielos, mūsų mamos ir močiutės.

Tokiais žodžiais prasidėjo  šventinis koncertas „Stebuklinga saga mamai“, scenarijaus autorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Sabaitienė, renginį vedė 8ė klasės mokinė Arneta Navickaitė, 6a klasės mokinys Gediminas Sabaitis, bei  6c klasės mokiniai Goda Debesiūnaitė ir Arnas Saulynas.

Scenoje pasirodė Varėnos „Ryto“ progimnazijos pradinukai - piemenukai ir 8ė klasės mokinės Rugilė Kudarauskaitė ir Silvija Biekšaitė, nuotaikingą eilėraštį mamai deklamavo 5b klasės mokinys Gabrielius Čeikus, daineles mamoms skyrė „Bruknelės“ vaikai, vadovė Asta Kašėtienė, įspūdingas akimirkas dovanojo „Fantazijos“ šokėjos, vadovė Janina Spangevičienė. Pilnutėlėje mokyklos aktų salėje, skambėjo mokyklos choro atliekamos dainos. Kiekvienas koncerto žiūrovas gavo dovanėlę - popierinę dėžutę su saga. Šias dėžutes visą savaitę lankstė mokyklos mokiniai ir jų pagamino virš šimto.

Renginio pabaigoje nuoširdžiai nuskambėjo Godos ir Arno išsakyti padėkos žodžiai visoms mamoms ir močiutėms.

- Ačiū, visoms mamoms ir močiutėms, kurios mokė mus net sunkiausiu metu šypsotis, išbandydavo savo gebėjimus matematikoje, mokėsi rusų ir anglų kalbos žodžių, leisdavo mums turėti savo nuomonę.

- Ačiū, visoms mamoms ir močiutėms, kurios sakydavo: baikit ledus patys - aš jų nemėgstu, per lietų nekviesdavo namo, o diplomatiškai paklausdavo: - ar dar nešlapi?

Smagu jausti, kaip tave apglėbia gerumo sparnai, ačiū mielosios. Su švente!

Koncertą skirtą Motinos dienai rengė: progimnazijos pradinių klasių mokytojos: Valentina Drobnienė, Aušrelė Kauneckienė, Rima Žukienė, Gintarė Maslauskienė, dailės mokytoja Inga Balionienė, lietuvių kalbos mokytoja Daiva Kibirkštienė, muzikos mokytoja Asta Kašėtienė, choreografijos mokytoja Janina Spangevičienė, socialinė pedagogė Inga Valadkienė, teatro mokytoja Tatjana Žilinskienė.