Naudinga informacija

Naudinga informacija

Dzūkų g. 64, LT-65164 Varėna, telefonas (8 310) 52 067, el. paštas ryto.mokykla@varena.lt, mokyklos kodas 190108941

Naudinga informacija


Dzūkų g. 64, LT-65164 Varėna, telefonas (8 310) 52 067, el. paštas ryto.mokykla@varena.lt, mokyklos kodas 190108941

Tėvų diena

Tėvų diena

2022-11-24 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena 2023-01-12 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena 2023-04-27 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena

Tėvų diena


2022-11-24 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena 2023-01-12 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena 2023-04-27 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena

Progimnazijos uniforma

Progimnazijos uniforma

Maloniai kviečiame įsigyti progimnazijos aprangą. Ją rasite internetinėje parduotuvėje https://unicornuniform.lt/varenos-ryto-progimnazija-88

Progimnazijos uniforma


Maloniai kviečiame įsigyti progimnazijos aprangą. Ją rasite internetinėje parduotuvėje https://unicornuniform.lt/varenos-ryto-progimnazija-88

A+ R A-

Mokytojai

  • Kategorija: Uncategorised
  • Paskelbta: 2009 m. rugsėjo 17 d., Ketvirtadienis 10:14
  • Peržiūros: 43338
 2022-2023 m.m.

 

Kvalifikacinė kategorija

Mokytojų skaičius

Ekspertai

1

Metodininkai

26

Vyr.mokytojai

20

Mokytojai

5



Vardas, pavardė

Dėstomas dalykas

Kategorija

Dalia Abramavičienė

Technologijos

vyr. mokytoja

Inga Balionienė

Dailė

vyr. mokytoja

Jolanta Beinaravičienė

dir. pavaduotoja, IT

III vadybinė kategorija

vyr.mokytoja

Jūratė Čebatoriūtė

Kūno kultūra

metodininkė

Alvyra Brūzgienė

Prancūzų kalba

metodininkė

Rima Čeplikienė

Informacinės technologijos

metodininkė

Laima Budėnienė

Pradinės klasės

metodininkė

Irma Gelusevičiūtė

Anglų k.

vyr. mokytoja

Elena Kaziukevičiūtė

Tikyba

vyr. mokytoja

Marytė Ivoškienė

Matematika

vyr. mokytoja

Danguolė Jaskonienė

Matematika

metodininkė

Aušrelė Kauneckienė

Pradinės klasės

metodininkė

Daiva Kibirkštienė

Lietuvių k.

vyr. mokytoja

Asta Kašėtienė

Muzika, ekonomika

metodininkė

Elina Kemėžienė

Anglų k.

vyr. mokytoja

Loreta Kontautienė

Anglų k.

vyr. mokytoja

Audrius Korsakas

Kūno kultūra

metodininkas

Rima Lūkina

Kūno kultūra

metodininkė

Violeta Matulevičienė

Geografija

vyr. mokytoja

Danutė Zubkienė

Pradinės klasės

vyr. mokytoja

Liucija Karašauskienė

Rusų kalba

vyr. mokytoja

Jolanta Žilionienė

Chemija

ekspertė

Salomėja Maslauskienė

Rusų k.

vyr. mokytoja

Jolanta Sabaitienė

Pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja, istorija

vyr. mokytoja, III vadybinė kategorija

Janina Oszustovicz

Šokis

metodininkė

Rasa Speteliūnienė

Lietuvių k.

vyr. mokytoja

I.Meduneckytė–Tamošiūnienė Anglų k. mokytoja

Edita Taraškevičiūtė

Anglų k.

vyr. mokytoja

Angelė Molienė

Biologija

metodininkė

Saulius Taraila

Istorija

vyr. mokytoja

Vaidas Tumėnas

Technologijos

metodininkas

Aldutė Vaičiulienė

Matematika

metodininkė

Vygantas Pavalkis

Direktorius, Fizika

mokytojas,

II vadybinė kategorija

Marija Vasiliauskienė

Informatika, Fizika

metodininkė

Vilija Vielienė

Matematika

metodininkė

Vilius Vielys

Kūno kultūra

metodininkas

Elzė Vilčinskienė

Fizika

metodininkė

Rima Žukienė

Pradinės klasės

metodininkė

Violeta Sadauskienė

Lietuvių k.

vyr. mokytoja

 Vidas Savilionis

Technologijos

 nesuteikta

Valentina Čepaitienė

Pradinės klasės

 metodininkė

Angelė Kamandulienė

Pradinės klasės

 metodininkė

Vyda Leikaitienė

Pradinės klasės

 metodininkė

Neringa Saldienė

Pradinės klasės

 metodininkė

Stasė Stankauskienė

Pradinės klasės

 metodininkė

Laimutė Stasė Šulcienė

Pradinės klasės

 metodininkė

Ona Veličkienė

Pradinės klasės

 metodininkė

Ona Žilinskaitė

Pradinės klasės

 metodininkė

Danutė Andriulionienė

Pradinės klasė

 vyr. mokytoja

Irena Daškevičienė

Pradinės klasės

vyr.mokytoja

Vilija Latvienė

Pradinės klasės

mokytoja

Liana Pavilonienė

Pradinės klasės

vyr. mokytoja

Kristina Čironienė

Pradinės klasės

 mokytoja

 Miglė Korociejienė

Pailgintos dienos grupės auklėtoja

 nesuteikta

Loreta Manarkienė

Pailgintos dienos grupės auklėtoja

 mokytoja
Aldona Griežienė

Pailgintos dienos grupės auklėtoja

 mokytoja

 Lina Sabaitienė

 Pailgintos dienos grupės auklėtoja  vyr. mokytoja

 

 

 

Klasė

Klasės vadovo v., pavardė

1a

 R. Žukienė

1b

 L. S. Šulcienė

1c

 N. Saldienė

1d

 V. Latvienė

2a

 A. Kauneckienė

2b

 K. Čironienė
2c  L. Pavilonienė

2d

 D. Andriulionienė

3a

 D. Zubkienė

3b

 S. Stankauskienė

3c

 V. Čepaitienė

3d

 V. Leikaitienė

4a

 L. Budėnienė

4b

 A. Kamandulienė

4c

 O. Žilinskaitė
4d  O. Veličkienė

4e

I. Daškevičienė

5a

 A. Vaičiulienė

5b

 E. Taraškevičiūtė

5c

 M. Vasiliauskienė

5d

A. Molienė

6a

 R. Gecevičienė

6b

 S. Taraila

6c

 V. Matulevičienė

6d

J. Čebatoriūtė

7a

 V. Vielys

7b

 D. Kibirkštienė

7c

 R. Speteliūnienė

8a

 D. Jaskonienė

8b

 V. Vielienė

8c

 A. Korsakas

Paieška

Svetainės informacijos rodyklė

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 11 svečių ir narių nėra

Pamokų laikas

Pamokų laikas

Jaunimo sveikatos tinklas

Dienynas

Pamokų tvarkaraštis