Naudinga informacija

Dzūkų g. 64, LT-65164 Varėna

Telefonas (8 310) 52 067

El. paštas ryto.mokykla@varena.lt

Mokyklos kodas 190108941

Tėvų diena

Paskutinį kiekvieno mėnesio ketvirtadienį mokykloje organizuojama Tėvų diena. Nuo 18.0-19.00 valandos mokykloje tėvelių laukia klasės vadovai, mokyklos administracija, dalykų mokytojai. Susirinkimų metu aptariamos problemos ir kiti aktualūs klausimai.

Parama mokyklai

LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymas suteikia galimybę skirti paramai iki 2 procentų iš jau sumokėto Jūsų pajamų mokesčio. Nuoširdžiai dėkojame už moralinę ir materialinę paramą mokyklai. Ši neįkainuojama parama padeda mums stiprinti mokyklos materialinę bazę. Tikimės Jūsų paramos ir šiais metais.

Mokslo pirmūnai

 2016-2017 m.m.

1a klasė

Brakauskas Šarūnas

Brazauskaitė Ieva

Budėnaitė Simona

Budėnas Kristupas

Grudzinskaitė Meida

Kamarauskaitė Amelija

Petrušytė Viltė

Ramanauskaitė Aušrinė

Soraka Žilvinas

Tankelevičiūtė Arielė

Treigytė Ūla

1b klasė

 Balčiūnas Kajus

Diksevičiūtė Aistė

Dingelis Lukas

Dzikevičiūtė Ugnė

Išutin Aleksandras

Janulevičius Kajus,

Radzevičius Šarūnas

1c klasė

Akstinas Nojus

Barčiukas Dominykas

Blėdaitė Viktorija

Gaidytė Vaiva

Grudzinskaitė Raminta

Kraulaidytė Saulė

Lesniauskas Emilis

Plutulevičius Matas

Šokaitytė Benita,

Talaikovskytė Meida

 

1d klasė 

Jočys Erlandas

Liolia Nojus

Sakalauskaitė Vikanta

Tamulevičiūtė Delija

 2a klasė

Dubinskas Ignas

Galinytė Gelminė

Gelžinytė Barbora

Kibirkštytė Monika,

Metelica Neila

Miliauskaitė Karina

Pekoriūtė Goda

Sviklaitė Brigita

Tamulevičiūtė Ieva

Vilčinskaitė Vytė

Voveris Vakaris

2b klasė

Aidukevičiūtė Urtė

Debesiūnaitė Grėtė

Gudaitytė Aistė

Jaraminaitė Deina,

Leonavičiūtė Mėta

Lingytė Kamilė

Miliauskaitė Ugnė

2c klasė

Kniežaitė Gintarė

Saulevičius Nojus

2d klasė

Arbutavičius Gytis

Bartusevičius Matas

Makovskytė Emilija

Sukackaitė Rusnė

 3a klasė

Antanavičius Martinas

Balcevičiūtė Barbora

Bliujus Hubertas

Didikaitė Smiltė

Eidukevičiūtė Emilija

Kazakauskas Rokas

Sabaitytė Urtė

3b klasė

Aksomaitytė Ugnė

Alekšiūnaitė Reda

Baranauskaitė Eurita

3c klasė

Milkamanavičiūtė Milita

Tamulevičiūtė Vilija

4a klasė

Arlauskas Benas,

Karaliūnas Pijus

Krikščiūnaitė Filomena

Krupovičiūtė Ūlė

Lunėnas Lukas

Makselis Artūras

Maziukas Nojus

Samulevičius Rytis

Stramkauskaitė Vaiva

4b klasė

Gudaitytė Agnė

Šimelionis Mantas

Soraka Paulius

Žilinskas Nojus

4c klasė

Bernatavičiūtė Emilija

Bikas Ernestas

Normantaitė Saulė

Ramanauskas Vakaris

Stangys Dovydas

Zaiceva Ema

Žukauskaitė Augustė

5a klasė

Martusevičiūtė Indrė

Alekšiūnaitė Kamilė

Sadauskaitė Dominyka

Sinkevičiūtė Eva

Brakauskaitė Emilija

 5b klasė

Žižytė Urtė

Voitkevič Ričard,

Misius Žilvinas

Lasauskaitė Vakarė

Petrušis Nojus

5c klasė

Karašauskaitė Kristina

6a klasė

Beinaravičiūtė Eivė

Didikaitė Meida

Tamulevičius Aistis

Palevičiūtė Augustina

Užgerytė Erika

Raulušaitytė Gerda

6b klasė

Antulytė Darija

Bruzgytė Eivilė

Kišonaitė Virginija

Makselis Modestas

Pekarskaitė Andželika

Petrušis Deividas

6c klasė

Krisiulevičius Lukas

Rudkelytė Vesta

Švedaitė Meda

Beliaziunaitė Paulina Jana

Zubkaitytė Samanta

6d klasė

Baliūnaitė Giedrė

Ketvirtytė Emilija

 

7a klasė

Akulavičiūtė Urtė

Bernatavičiūtė Emilija

Beržanskaitė Viltė

Blažulionytė Ignė,

Fedkinaitė Ugnė

Kaleinikaitė Meda

Toločkaitė Otilija

Vinikevičiūtė Meida

7b klasė

Janauskaitė Dominyka

Misiūtė Eglė

7c klasė

Vilbikaitė Emilija

Sereičikaitė Orinta

Šimelionytė Greta

Varnagirytė Deina

8a klasė

Masteikaitė Ūlė Julija

Beržanskaitė Agita

Blažulionytė Geida

Čekuolytė Silvija

8b klasė

Andrijauskaitė Meida

Eidukonytė Guoda

Makselytė Karolina

8c klasė

Kazlauskaitė Deimantė

Poškaitytė Evelina

  

2015-2016 m.m.

1 klasė

Dubinskas Ignas

Galinytė Gelminė

Gelžinytė Barbora

Metelica Neila

Miliauskaitė Karina

Pekoriūtė Goda

Raulušaitytė Gaudrė

Sviklaitė Brigita

Tamulevičiūtė Ieva

Voveris Vakaris

2 klasė

Balcevičiūtė Barbora

Bliujus Hubertas

Didikaitė Smiltė

Eidukevičiūtė Emilija

Kazakauskas Rokas

Sabaitytė Urtė

Skindaraitė Regvita

Vyšniauskas Herkus

3 klasė

Arlauskas Benas

Karaliūnas Pijus

Krikščiūnaitė Filomena

Krupovičiūtė Ūlė

Lunėnas Lukas

Makselis Artūras

Maziukas Nojus

Samulevičius Rytis

Stramkauskaitė Vaiva

4 klasė

Alekšiūnaitė Kamilė

Brakauskaitė Emilija

Dabravolskaitė Paulina

Daškevičius Matas

Ivančikas Emilis

Martusevičiūtė Indrė

Sinkevičiūtė Eva

5a klasė

Didikaitė Meida

Beinaravičiūtė Eivė

Užgerytė Erika

Raulušaitytė Gerda

Palevičiūtė Augustina

5b klasė

Makselis Modestas

Antulytė Darija

Bruzgytė Eivilė

Kišonaitė Virginija

Panka Arminas

Pekarskaitė Andželika

Petrušis Deividas

5c klasė

Beliaziunaitė Paulina Jana

Krisiulevičius Lukas

Navickas Domantas

Švedaitė Meda

5d klasė

Ketvirtytė Emilija

6a klasė

Blažulionytė Ignė

Bernatavičiūtė Emilija

Alekšiūnas Rokas

Akulavičiūtė Urtė

Kaleinikaitė Meda

Fedkinaitė Ugnė

6b klasė

Janauskaitė Dominyka

Misiūtė Eglė

6c klasė

Bartkievičius Domantas

Vilbikaitė Emilija

Sereičikaitė Orinta

Šimelionytė Greta

7a klasė

Masteikaitė Ūlė Julija

Antanavičiūtė Radvilė

Beržanskaitė Agita

Blažulionytė Geida

Čekuolytė Silvija

Martusevičius Titas

7b klasė

Bingelytė Gabrielė

Andrijauskaitė Meida

Makselytė Karolina

7c klasė

Kazlauskaitė Deimantė

Poškaitytė Evelina

Savickaitė Monika

Šved Renata

8a klasė

Mormokas Dominykas

Vasiliauskas Simonas

Jočytė Benita

Žilinskaitė Deimantė

Bloznelytė Urtė Kotryna

8b klasė

Baranauskaitė Akvilė

8c klasė

Bulgakaitė Veronika

Čiuryla Emilis

Andzelytė Augustė

8d klasė

Parchutikaitė Urtė

Antulytė Gabrielė

TOP