Dzūkų g. 64, LT-65164 Varėna, telefonas (8 310) 52 067, el. paštas ryto.mokykla@varena.lt, mokyklos kodas 190108941

2022-11-24 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena 2023-01-12 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena 2023-04-27 , 18 val. 5-8 kl. tėvų diena

Progimnazijos uniforma

Maloniai kviečiame įsigyti progimnazijos aprangą. Ją rasite internetinėje parduotuvėje https://unicornuniform.lt/varenos-ryto-progimnazija-88

Progimnazijos uniforma

Komisijos ir darbo grupės

Progimnazijos taryba

Ineta Meduneckytė-Tamošiūnienė anglų kalbos  mokytoja, el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

Simona Budėnaitė, mokinių atstovė;

Ugnė Miliauskaitė 8b, mokinių atstovė;

Rusnė Sukackaitė 8c, mokinių atstovė;

Irmantas Matulevičius, bendruomenės atstovas.

Mokytojų Taryba

Ineta Meduneckytė- Tamošiūnienė, anglų kalbos  mokytoja, el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

Metodinė taryba

Danguolė Jaskonienė, matematikos mokytoja – pirmininkė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vaiko gerovės komisija

Jolanta Sabaitienė, pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja – komisijos pirmininkė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jolanta Beinaravičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui - narė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svetainės informacijos rodyklė

Dabar lankosi