Vėlinių tradicijos

2021 m. spalio 22 d. mūsų mokykloje stipriai šurmuliavo vaikai. Visą savaitę prieš mokiniai ruošėsi, skaptavo, puošė, dekoravo, spalvino moliūgus ir penktadienio dieną mūsų kiemelis nušvito oranžine spalva. Nors vėjas buvo negailestingas, bet mums pavyko įžiebti 359 moliūgus iš kurių apdovanojome aštuonis:

„Daugiausiai moliūgų atnešusi klasė“- 3 B klasė„

Didžiausias moliūgas“ – 1A klasės mokinys Benas Čeikus

Mažiausias moliūgas“ – 2D klasė

Linksmiausias moliūgas“ – 2C klasės mokinys Ignas Voveris

„Pikčiausias moliūgas“ – 4C klasės mokinys Ąžuolas Baublys

„Liūdniausias moliūgas“ – 1C klasės mokinė Meda Utovkaitė

„Spalvingiausias moliūgas“ – 8A klasės mokinė Livija Jančiauskaitė

„Elegantiškiausias moliūgas“ – 3C klasės mokinys Karolis Ramaška

7-8 klasių mokiniai kūrė baltų ženklus, kuriuos taip pat įžiebėme, renginio metu mokiniai juos pristatė, kūrenome ugnį, vaišinomės arbata, apžiūrėjome moliūgus, fotografavome, bendravome ir džiaugėmės vieni kitų draugija.

Labai dėkojame vaikams, kurie su tokiu užsidegimu ruošėsi renginiui, tėveliams, kurie jiems padėjo ir kad nepatingėjo kartu su vaikais penktadienio vakarą ateiti į šventę. Dėkojame SEU grupei už pagalbą vaišinant arbata ir padėkų ruošimą, valgyklos virėjoms už paruoštą arbatą, klasių vadovams už tai, kad prisidėjo ir atėjo į šventę, mokyklos pagrindinio ugdymo skyriaus vedėjai Jolantai Sabaitienei už pagalbą ir prisidėjimą organizuojant renginį, bibliotekininkei Tatjanai Žilinskienei už garso aparatūrą ir idėjas, anglų kalbos ir etikos mokytojai Inetai Meduneckytei – Tamošiūnienei už idėjas ir teksto paruošimą, mokyklos darbininkams už pagalbą dekoruojant kiemelį. Ačiū visiems, kurie atėjo buvo labai smagu tiek daug jūsų matyti!

1. S. Dovanėles mokiniams iš 1,2 proc. skirtų mokyklai lėšų.

Organizatoriai